Google Translate

na preklad stránky
kliknite sem

Google Search

 
internet server FKK Slovakia
partner

vstúpte do sveta naturizmu ...

vitajte na stránkach klubu FKK Slovakia
všetky stránky klubu FKK Slovakia sú dostupné z rozbaľovacieho menu (zelený pruh)
warningPre správne zobrazenie týchto stránok musíte mať vo svojom prehliadači zapnutý JavaScript, CSS, Cookie, aktualizovaný prehliadač ... Kliknutím na miniatúru fotografie alebo nastavením kurzora na link (odkaz) zobrazíte zväčšenú fotografiu alebo tooltip (informáciu). Aktuálnu verziu stránok zobrazíte resetovaním cache (Ctrl+F5).
fotoaparatPublikované fotografie z naturistických lokalít Kraľovany - Rieka (Šútovo), Orebič, Gradac a z ostatných lokalít zodpovedajú časovému obdobiu, v ktorom boli fotografie vyhotovené. Autor fotografii Ján Kleskeň, Martin (kontakt iba na vyžiadanie - požiadavku prepošleme) udelil klubu FKK Slovakia písomný súhlas s ich verejným publikovaním. Udelený súhlas nie je možné dodatočne odvolať. Ostatné publikované fotografie a obrázky sú z archívu klubu FKK Slovakia alebo sú voľne šíriteľné.
na stránkach klubu FKK Slovakia je zakázané publikovať pornografické fotografie
kto sme ...
náš tip
FKK pláž Kraľovany - Rieka (Šútovo)
reklama
FKK Slovakia - rodinný naturistický klub (ďalej iba FKK Slovakia) je dobrovoľný, nepolitický, súkromný, nekomerčný, naturistický klub s medzinárodnou účasťou manželských a zmiešaných párov (muž + žena, manželstvo nie je podmienkou) vyznávajúcich naturistický životný štýl s názorom, že byť naturistom nestačí raz za čas navštíviť nudapláž, saunu alebo wellness bez plaviek. To praktikujú nudisti, ktorí sa kúpu a opaľujú nahí. Byť naturistom znamená žiť v harmónii s prírodou, chrániť prírodu a životné prostredie pre ďalšie generácie, tolerovať a akceptovať názory ostatných ľudí s praktikovaním naturizmu všade tam, kde to neporušuje zákony Slovenskej republiky a Európskej únie.
Účelom klubu FKK Slovakia (nástupca FKK klubu - info o obnove FKK klubu) je ochrana prírody a životného prostredia, podpora a propagácia naturizmu na Slovensku i vo svete.
Na stránkach klubu FKK Slovakia chceme poskytnúť naturistom informácie, ktoré im môžu byť nápomocné pri plánovaní naturistickej dovolenky alebo iných naturistických aktivít a aktivít týkajúcich sa ochrany prírody a životného prostredia.
bez plaviekNaturizmus je životný štýl o filozofii, tolerancii, prístupe, ochrane prírody a životného prostredia, nie o nahote, swingers párty a sexe. Kolektívna nahota je iba vonkajším znakom naturizmu. Naturisti to chápu v širšom kontexte - nahotu považujú len ako jeden z aspektov prirodzenejšieho, prírodnejšieho, tolerantnejšieho a zdravšieho života. Viac o tomto zdravom životnom štýle sa dočítate na stránke naturizmus - zdravý životný štýl.
Viac o nás, našom smerovaní a našich aktivitách i cieľoch si môžete prečítať na stránke FKK Slovakia - kto sme. Jednotlivé stránky klubu FKK Slovakia sú pravidelne aktualizované a dopĺňované o ďalšie stránky, súvisiace články a ďalšie informácie. O histórii naturizmu na Slovensku si môžete prečítať na stránke história naturizmu na Slovensku.

Poznámka:
• FKK je skratka nemeckého slova Freikörperkultur, ktorá je v poslednej dobe stále častejšie používaná pre označenie praktikovania nahoty (nudizmus, naturizmus). Pretože nudizmus a naturizmus pochádzajú práve z Nemecka, je k označeniu nudistických a naturistických campingov, bazénov, wellness a pláži aj mimo Nemecka používaná práve táto skratka FKK. Tým, že sa nielen považujeme za naturistov, ale dokazujeme to aj našou činnosťou sme si dovolili pomenovať náš klub FKK Slovakia.
• Nastavením kurzora na link (textový odkaz) zobrazíte príslušnú fotografiu (v tomto prípade nudapláž).
Náhodné fotografie naturistického štýlu života dokumentujú život naturistov a môžu byť inšpiráciou nielen pre začínajúcich naturistov.
• Začiatkom roka 2013 bol klub FKK Slovakia zaradený medzi kluby (Slovakia) na stránke International Naturist Federation.
• Kliknutím na miniatúra fotografie zobrazíte fotografiu v plnej veľkosti.
Naturizmus je štýl života v harmónii s prírodou. Jeho vonkajším znakom je kolektívna nahota
v spojení s úctou k sebe, rešpektom k inak zmýšľajúcim jedincom a k životnému prostrediu ...
reklamaNaturisten-Web - die Suchmaschine und Community für Naturisten und FKK
Ďakujeme za návštevu našich stránok, radi Vás opäť uvítame ;-)
náhodné foto naturistického štýlu života
tip
rolovanie zastavíte nastavením kurzora na text

Podporte nás - kliknite! Ďakujeme ;-)

Top 100 Joy of Life Vote for me
RSS informačný servis FKK Slovakia
K odberu RSS kanála sa môžete prihlásiť
kliknutím na http://naturistclub.eu/rss.xml
doporučujeme
rssDoporučujeme prihlásiť sa k odberu RSS informačný servis klubu FKK Slovakia. Získate tým informácie o diani v klube ...

viac informácii →

Podporte nás - kliknite! Ďakujeme ;-)

Naturist Toplinks
Flag Counter
FKK camping
Copyright © 2002 - 2015 FKK Slovakia. All rights reserved.
RSS Fight Spam Display Pagerank Google Analytics
Ďakujeme za Váš čas, ktorý venujete návšteve stránok FKK Slovakia